Część z Was pewnie wie, że spędziłam sporo lat w korporacji🏢. Czas ten wspominam bardzo dobrze🙂, ale przyszedł moment w moim życiu, w którym po prostu wiedziałam, że pora na nowy etap, jeśli chcę pogodzić moje założenia dotyczące życia rodzinnego z pracą zawodową⚖️. Korporacja często dość błędnie kojarzy się z poczuciem stabilności i  nietykalności, takiej pewnej posady. 

Dziś mój gość pokazuje trochę inną perspektywę – jak zwolnienie z korporacji, które mogłoby się wydawać początkowo życiowym dramatem 😢 dla młodej mamy, pomogło rozwinąć skrzydła we własnym biznesie. Zapraszam serdecznie na wywiad z Joanną Karolczyk – finalistką 🏆 Gali Home Stagingu 2021 w kategorii sprzedaż mieszkania niezamieszkałego.

✨Joanna Karolczyk✨, flipująca Home Stagerka, razem z mężem przygotowuje gotowce inwestycyjne i mieszkania na wynajem. Swoimi realizacjami dzieli się na Instagramie @uwolnijwnętrze. Prywatnie mama 👩 dziewczynki i chłopca, miłośniczka dobrej literatury 📚 (również dziecięcej), muzyki i koncertów oraz podróży.

Linki do Joanny Karolczyk:

➡️ IG: https://www.instagram.com/uwolnijwnetrze/

➡️ LinkedIN: https://www.linkedin.com/in/joannakarolczyk/

Link do wpisu o Gali Home Stagingu z bloga:

https://klaudialeszczynska.pl/gala-home-stagingu-2021/

A jeśli chcesz zostać Home Stagerką to 📥 pobierz koniecznie bezpłatny e-book, o tym, jak zacząć w tej branży:

https://klaudialeszczynska.pl/home-staging-jak-zaczac/

Serdecznie zapraszam 💖

#homestaging #homestaginglovers #instastaging#homestagingpodcast #klaudialeszczynska #homestagerki #homestagingtips #homestaging #homestager #homestagingpolska #homestagingpoland #homestagingkrakow #homestagingworks #homestagingbook #homestagingebook #inwestowaniewnieruchomosci #inwestycjewnieruchomosci #jaksprzedacmieszkanie #metamorfozakuchni #podcastnieruchomości #projektkuchni #homestagingkrakow #kurshomestaging #pośrednictwonieruchomości #agentnieruchomosci #hstrendbook #homestagingtrends2021 #homestagingtrendy #homestagingwarszawa #homestagingszkolenie #homestagingodkuchni